Hi-Therma šilumos siurblių Split serija

Hisense Hi-Therma oras-vanduo šilumos siurblių Split serija - novatoriška, mažai energijos naudojanti sistema, skirta vėsinimui, šildymui ir buitinio karšto vandens ruošimui. Ši sistema užtikrina išskirtinį našumą net esant ekstremalioms lauko temperatūroms.

Split serijos įrenginių galingumas: 4-16 kW 

Apie Split serijos šilumos siurblius (parsisiųsti katalogą)

Apie Hisense Hi-Therma šilumos siurblius oras-vanduo (parsisiųsti katalogą)

Reddot apdovanojimas

Naujasis 2022 m. Reddot apdovanojimą pelnęs lauko blokas išsiskiria savo dizainu, pasižyminčiu klasikine pilka spalva ir be varžtų tvirtinamu priekiniu skydeliu, kuris itin ilgai išlaiko savo išvaizdą ir apsaugo nuo negražių rūdžių dėmių, atsirandančių dėl ilgalaikio įvairių oro sąlygų poveikio. Kompaktiškas įrenginio dydis taip pat pritaikomas įvairiose erdvėse.

A+++ efektyvumas

Hi-Therma siūlo efektyvų sprendimą namų šildymui ir karšto vandens ruošimui, pasižymintį aukščiausios klasės A+++ energijos klase esant žemai vandens temperatūrai ir A++ klase esant vidutinei vandens temperatūrai. Taip mažinamos sąskaitos už energiją, mažinamas elektros suvartojimas ir poveikis aplinkai.

Ekologiškas šaldymo skystis R32

Šaldymo skystis R32 atitinka ES reglamente 517/2014 aprašytus dujų standartus. Hisense Hi-Therma šilumos siurblio sistemoje naudojamas R32 šaldymo skystis, tinkamas siekiant naujų Europos CO2 emisijų tikslų:

  • nekenkia ozono sluoksniui (ODP);
  • mažai prisideda prie klimato kaitos (GWP);
  • reikia mažiau šaldymo skysčio tam pačiam efektyvumui pasiekti;
  • vienkomponentis šaldymo skystis, kurį lengva tvarkyti ir perdirbti.

 

Suderinamas su kitais šilumos šaltiniais

Hi-Therma sistema gali sąveikauti su kitais šilumos šaltiniai, pavyzdžiui, saulės šiluma arba katilu, kurie gali veikti kaip pagalbiniai šilumos šaltiniai. Dėl suderinamumo konstrukcijos galima optimizuoti tiek vartotojo patirtį, tiek energijos vartojimo efektyvumą.

 

Du atskiri temperatūros ciklai

Maišomojo vožtuvo komplektas užtikrina atskirus šildymo ciklus ir dvi temperatūros zonas, todėl galima nustatyti skirtingą vandens temperatūrą grindų šildymui ir radiatoriui.

Individualus temperatūros nustatymas net 7-iuose kambariuose

Viena „Hi-Therma" sistema galima nepriklausomai reguliuoti iki 7 kambarių temperatūrą, įrengus jutiklius arba kambarinius termostatus, taip patenkinant įvairius naudotojų poreikius.

 

Valdymas išmaniąja programėle

Naudodami išmaniąją programėlę, galite lengvai valdyti Hi-Therma sistemą, kad galėtumėte bet kada ir bet kur kontroliuoti kambario temperatūrą.

Hisense šilumos siurblio valdymas išmaniąja programėle

Jutiklinis valdiklis (10-16kW įrenginiuose)

Jutikliniu valdikliu galite lengvai rasti ir keisti svarbius įrenginio nustatymus, kad vos keliais prisilietimais galėtumėte tiksliai reguliuoti temperatūrą ir veikimo režimą. Skirtingas sąsajas galima perjungti braukiant ekraną kairėn arba dešinėn.

Konfigūravimas vienu spustelėjimu

Lengvai sukonfigūruokite įrenginį naudodami naują „Konfigūravimo vienu spustelėjimu“ funkciją, kuri leidžia greitai nustatyti įrenginį 3 paprastais veiksmais ir iš anksto nustatyti iki 6 scenarijų, kad būtų patogu ir paprasta naudotis šilumos siurbliu.

Stilingas ir kokybiškas vidaus blokas, informatyvus vidaus bloko valdiklis

Hi-Therma vidaus bloke įmontuotas valdiklis su dideliu spalvotu ekranu, kurį lengva valdyti rankenėle (sukant ratu pirmyn, atgal) ir mygtukais. Visus vandens ciklus ir kambarius galima konfigūruoti atskirai, o pagrindinėje sąsajoje realiuoju laiku rodomi kiekvieno vandens ciklo nustatymai ir esama vandens temperatūra. Aplink valdiklį esanti šviesos diodų juostelė rodo esamą sistemos būseną / darbo režimą.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *