Hi-Therma šilumos siurblių Integra serija

Hisense Hi-Therma oras-vanduo šilumos siurblių Split serija - novatoriška, mažai energijos naudojanti sistema, skirta vėsinimui, šildymui ir buitinio karšto vandens ruošimui. Ši sistema užtikrina išskirtinį našumą net esant ekstremalioms lauko temperatūroms.

Integra serijos šilumos siurblių galingumas: 4-16 kW

Apie Integra serijos šilumos siurblius (parsisiųsti katalogą)

Apie Hisense Hi-Therma šilumos siurblius oras-vanduo (parsisiųsti katalogą)

Paprastas montavimas ir daug sutaupytos vietos

Į vieną įrenginį sukomponuoti valdymo komponentai ir vandens talpa gali sutaupyti iki 30 %* vietos jūsų namuose ar objekte. Tai leidžia erdvę panaudoti kitiems daiktams ar tikslams.

Dydis tinka patogiam transportavimui ar pervežimui bet kokiu vežimėliu ar kita transportavimo priemone. Be vargo padėkite bet kurioje jums tinkamoje vietoje.

*Lyginant su Hi-Therma Split + 230 l karšto vandens talpa.

 

Ekologiškas šaldymo skystis R32

Šaldymo skystis R32 atitinka ES reglamente 517/2014 aprašytus dujų standartus. Hisense Hi-Therma šilumos siurblio sistemoje naudojamas R32 šaldymo skystis, tinkamas siekiant naujų Europos CO2 emisijų tikslų:

  • nekenkia ozono sluoksniui (ODP);
  • mažai prisideda prie klimato kaitos (GWP);
  • reikia mažiau šaldymo skysčio tam pačiam efektyvumui pasiekti;
  • vienkomponentis šaldymo skystis, kurį lengva tvarkyti ir perdirbti.

Individualus temperatūros nustatymas net 7-iuose kambariuose

Viena Hi-Therma sistema galima nepriklausomai reguliuoti iki 7 kambarių temperatūrą, įrengus jutiklius arba kambarinius termostatus, taip patenkinant įvairius naudotojų poreikius.

Vienoje sistemoje galima naudoti ne daugiau kaip 2 kambario termostatus; galima prijungti 6 sieninius temperatūros jutiklius.

Valdymas išmaniąja programėle

Naudodami išmaniąją programėlę, galite lengvai valdyti Hi-Therma sistemą, kad galėtumėte bet kada ir bet kur kontroliuoti kambario temperatūrą.

 

Jutiklinis valdiklis (10-16kW įrenginiuose)

Jutikliniu valdikliu galite lengvai rasti ir keisti svarbius įrenginio nustatymus, kad vos keliais prisilietimais galėtumėte tiksliai reguliuoti temperatūrą ir veikimo režimą. Skirtingas sąsajas galima perjungti braukiant ekraną kairėn arba dešinėn.

Konfigūravimas vienu spustelėjimu

Lengvai sukonfigūruokite įrenginį naudodami naują „Konfigūravimo vienu spustelėjimu“ funkciją, kuri leidžia greitai nustatyti įrenginį 3 paprastais veiksmais ir iš anksto nustatyti iki 6 scenarijų, kad būtų patogu ir paprasta naudotis šilumos siurbliu.

Patogus ir informatyvus vidaus bloko valdiklis

Hi-Therma vidaus bloke įmontuotas valdiklis su dideliu spalvotu ekranu, kurį lengva valdyti rankenėle (sukant ratu pirmyn, atgal) ir mygtukais. Visus vandens ciklus ir kambarius galima konfigūruoti atskirai, o pagrindinėje sąsajoje realiuoju laiku rodomi kiekvieno vandens ciklo nustatymai ir esama vandens temperatūra. Aplink valdiklį esanti šviesos diodų juostelė rodo esamą sistemos būseną / darbo režimą.

Plokštelinio šilumokaičio efektyvumas ir apsauga nuo užšalimo

Integra įrengti pažangūs pagrindiniai komponentai, įskaitant didelio efektyvumo plokštelinį šilumokaitį, nuolatinės srovės didelio srauto siurblį, trijų lygių elektrinį šildytuvą ir didelės talpos vandens baką, todėl įmontuotą įrenginį lengva sumontuoti ir nekyla problemų dėl vandens užšalimo.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *