Šiuo metu kalbama apie 2 paramos kvietimus saulės elektrinėms įsirengti. Vienas, jau paskelbtas, skirtas juridiniams asmenims, kitas, planuojamas skelbti 2024 m. 2 ketvirtį, – skirtas privatiems asmenims įsirengti saulės elektrinę ar didinti turimos saulės elektrinės galią.

Jau paskelbtas 62 mln. eurų paramos kvietimas juridiniams asmenims įsirengti saulės elektrinę (daugiau apie tai skaitykite čia).

2024 m. antrą ketvirtį (balandžio-birželio mėn.) planuojamas skelbti 40 mln. eurų paramos kvietimas privatiems asmenims įsirengti saulės elektrinę ar didinti esamos elektrinės galią (daugiau apie tai skaitykite čia).

Esame savo srities profesionalai, saulės elektrinių srityje dirbantys daugiau nei 10 metų. Kviečiame kartu aptarti, kokia saulės elektrinė reikalinga Jūsų verslui, ūkiui. Turime ilgametę patirtį atliekant objekto techninę analizę (stogo vertinimas, saulės elektrinės pajungimo galimybės, atsipirkimo analizė), projektuojant saulės elektrinės išdėstymą, įrangos parinkimą, prijungimą prie esamo elektros tinklo ir kt., rengiant ir gaunant reikalingų institucijų leidimus, patvirtinimus, tiekiant kokybišką įrangą už gerą kainą, montuojant saulės elektrines, atliekant natūrinius bandymus ir kt.

Įvertinę suvartojamą elektros energiją per metus, apžiūrėję stogą ar kt. saulė elektrinės įrengimo vietą, išgirdę Jūsų lūkesčius ir poreikius pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.

Užpildykite užklausą ir per kelias minutes gausite keletą saulės elektrinės įrangos pasiūlymų. Mes mielai pasidalinsime savo žiniomis, tad jeigu norite pasikonsultuoti, drąsiai skambinkite (+370 684 29 777) arba rašykite ausra@elmitra.lt arba kristina@elmitra.lt.