Lietuvos Respublikos energetikos ministerija pranešė, kad 2024 m. antrą ketvirtį (balandžio-birželio mėn.) ketina skelbti dar vieną paramos kvietimą įsirengti saulės elektrinę ar didinti jau turimos saulės elektrinės galią. Šiam kvietimui numatyta net 40 mln. eurų.
 
Planuojama, kad į paramą galės pretenduoti gyventojai, įsirengę arba didinę turimų elektrinių galią nuo 2023 m. rugpjūčio 23 d. arba dar planuojantys įsirengti elektrinę ar padidinti esamos galią.
 
Teigiama, kad valstybė ir toliau skirs paramą, sudarančią daugiau nei trečdalį elektrinės įrengimo kainos, tačiau šįkart už 1 kW naujai įrengiamos elektrinės numatoma 255 eurų kompensacija, o už 1 kW jau įrengtos elektrinės įrengtosios galios padidinimą192 eurus
 

Esame savo srities profesionalai, saulės elektrinių srityje dirbantys daugiau nei 10 metų. Kviečiame kartu aptarti, kokia saulės elektrinė reikalinga Jūsų verslui, ūkiui. Turime ilgametę patirtį atliekant objekto techninę analizę (stogo vertinimas, saulės elektrinės pajungimo galimybės, atsipirkimo analizė), projektuojant saulės elektrinės išdėstymą, įrangos parinkimą, prijungimą prie esamo elektros tinklo ir kt., rengiant ir gaunant reikalingų institucijų leidimus, patvirtinimus, tiekiant kokybišką įrangą už gerą kainą, montuojant saulės elektrines, atliekant natūrinius bandymus ir kt.

Įvertinę suvartojamą elektros energiją per metus, apžiūrėję stogą ar kt. saulė elektrinės įrengimo vietą, išgirdę Jūsų lūkesčius ir poreikius pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.

Užpildykite užklausą ir per kelias minutes gausite keletą saulės elektrinės įrangos pasiūlymų. Mes mielai pasidalinsime savo žiniomis, tad jeigu norite pasikonsultuoti, drąsiai skambinkite (+370 684 29 777) arba rašykite ausra@elmitra.lt arba kristina@elmitra.lt.